Majstrovstvá Slovenska Špeciálnych olympiád v lyžovaní

Predĺžený víkend od 16. do 18. februára 2018 patril v Monkovej doline v Ždiari Majstrovstvám Slovenska Špeciálnych olympiád v bežeckom a zjazdovom lyžovaní. Našu školu reprezentovali 3 žiaci, ktorí podali fantastické výkony. Viktória Balogová si vybojovala 2 zlaté medaily – v slalome a obrovskom slalome. Dávid Horváth získal zlato v obrovskom slalome a striebro v slalome a Dáša Mižigárová obsadila 1. miesto v behu na lyžiach na 50 metrov a 2. miesto v behu na 100 metrov. V rámci programu sa konal aj seminár k novému športu v špeciálnych olympiádach – „snežnice“. Okrem toho bola pre účastníkov pripravená diskotéka a v nedeľu aj veľké prekvapenie –  jazda lanovkou a prechádzka chodníkom korunami stromov. Našich žiakov sprevádzali Mgr. Magdaléna Koniarová a Ing. Tomáš Posilný. Všetci si domov priniesli nezabudnuteľné zážitky.